SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
83 000 €
(1 729 € / м²)
Распродаја
2
1
48 м²
Rue Stanislas, Saint-Dié-des-Vosges

спаваћа соба2
равно48 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

JADORE IMMOBILIER vous présente en EXCLUSIVITÉ ce bel appartement (actuellement en location : 470€/mois) secteur centre-ville (cathédrale) offrant : U...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue Stanislas, Saint-Dié-des-Vosges
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Jadore Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству