SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
210 000 €
(3 134 € / м²)
Распродаја
4
1
67 м²
Rue des Carmélites, Saint-Denis

спаваћа соба4
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Nicolas Dos Santos vous propose: Superbe appartement de 4 pièces à Saint-Denis - Emplacement IdéalDécouvrez ce charmant appartement situé...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rue des Carmélites, Saint-Denis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству