Листа понуда
12
12
12
292 900 €
(4 964 € / м²)
Распродаја
3
1
59 м²
Allée Jacqueline Auriol, Saint-Cyr-l'École
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
59 м²
купатила
Преведи на Енглески
78210 SAINT-CYR-L'ÉCOLE - QUARTIER CHARLES RENARD - APPARTEMENT 3P AVEC BALCON ET VUE DÉGAGÉE
Découvrez ce charmant appartement de 3 pièces, idéaleme...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
C - Економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Гас
Прикажи све параметре
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Allée Jacqueline Auriol, Saint-Cyr-l'École
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.