SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
435 000 €
(7 768 € / м²)
Распродаја
3
1
56 м²
Rue Pigache, Saint-Cloud

спаваћа соба3
равно56 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez cet appartement de trois pièces, situé au 4ème étage d'une résidence contemporaine avec ascenseur, au cœur du quartier Val d'Or. Avec une su...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Pigache, Saint-Cloud
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству