SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
108 500 €
(3 391 € / м²)
Распродаја
2
1
32 м²
Rue de Brest, Saint-Brieuc

спаваћа соба2
равно32 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

22000 – ST BRIEUC – CENTRE-VILLE – APPARTEMENT T2 34 M² – 1 CHAMBRE – APPARTEMENT LUMINEUX – PLACE DE PARKING
RÉSIDENCE SÉCURISÉE – BON ÉTAT GÉNÉRAL –...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue de Brest, Saint-Brieuc
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству