SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
365 000 €
(8 295 € / м²)
Распродаја
2
1
44 м²
Avenue Paul Doumer, Rueil-Malmaison

спаваћа соба2
равно44 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Nelson Vieira vous propose: RUEIL-MALMAISON - quartier Plateau Mont Valérien.Appartement 2 pièces au cOEur de l'écoquartier de l'ARSENAL....

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue Paul Doumer, Rueil-Malmaison
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству