SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
163 000 €
(3 791 € / м²)
Распродаја
2
1
43 м²
Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan

спаваћа соба2
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Ce charmant appartement de 2 pièces de 43 m2 au rez-de-chaussée offre un cadre de vie pratique et confortable au cœur de Royan. Construit en 2015, il ...

Гас
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству