SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
167 900 €
(2 300 € / м²)
Распродаја
4
1
73 м²
Boulevard de l'Europe, Rouen

спаваћа соба4
равно73 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce lumineux appartement de 74 m² situé au dernier étage d'un immeuble moderne du quartier prisé de Rouen Rive Gauche. Ce 3 pièces offre une ...

Гас
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Boulevard de l'Europe, Rouen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству