SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
179 000 €
(2 672 € / м²)
Распродаја
3
1
67 м²
Boulevard de l'Europe, Rouen

спаваћа соба3
равно67 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

À Rouen, niché dans le quartier paisible du 6 Rue Méridienne, cet appartement de 67 m² vous attend pour une expérience de vie emplie de tranquillité e...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторДрвени подПогледПриродно светло

Гас
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Boulevard de l'Europe, Rouen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству