SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
309 000 €
(4 984 € / м²)
Распродаја
3
1
62 м²
Rue de Laglorieuse, Rosenau

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Dans une résidence de standing, au dernier étage, un appartement neuf d'une surface de 62.13 m2 habitables et 91.48 m2 au sol comprenant deux chambres...

Друго
Старост понуде: 357дана
Ажурирано: 38дана

Локалитети

Rue de Laglorieuse, Rosenau
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Moebel Immo

Слични огласи

Слично у иностранству