SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
345 000 €
(8 625 € / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Avenue Bellevue, Roquebrune-Cap-Martin

спаваћа соба2
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

1894 - The real estate agency 1894 - Real Estate in Nice offers you a charming two-room apartment in a small residence with a swimming pool, solarium,...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Avenue Bellevue, Roquebrune-Cap-Martin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

1894 L'IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству