SUPA24
2 014 000 €
(25 494 € / м²)
Распродаја
4
1
79 м²
Avenue des Diables Bleus, Roquebrune-Cap-Martin

спаваћа соба4
равно79 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Aux Voiles du Cap, adresse intimiste et exclusive dans le quartier de Saint Roman à la frontière monégasque, bel appartement de 4 pièces de 79 m2 avec...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Avenue des Diables Bleus, Roquebrune-Cap-Martin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Immobilia 2000 France

Слични огласи

Слично у иностранству