SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
249 900 €
(3 011 € / м²)
Распродаја
3
1
83 м²
Rue Garrigues Ricard, Rodez

спаваћа соба3
равно83 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Bel emplacement - appartement - sous garantie - Ascenseur - TERRASSE Cette commune se situe à moins 7 km de Rodez bénéficie des bus gratuit sur toute...

Гас
Старост понуде: 27дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rue Garrigues Ricard, Rodez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Selection Habitat - SELECTION IMMOBILIER RODEZ

Слични огласи

Слично у иностранству