SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
200 000 €
(2 198 € / м²)
Распродаја
5
1
91 м²
Rue Albert Briand, Rennes

спаваћа соба5
равно91 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Situé au cœur de Rennes, cet appartement de type 5 de 91 m² allie confort, espace et potentiel d'aménagement pour répondre à vos besoins variés. Ce bi...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Albert Briand, Rennes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству