SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
449 000 €
(4 196 € / м²)
Распродаја
5
1
107 м²
Rue de Bourgogne, Rennes

спаваћа соба5
равно107 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Plongez dans le confort de cet appartement de 108 m², idéalement situé dans le quartier recherché de Saint Helier à Rennes. Niché au premier étage d'u...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue de Bourgogne, Rennes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству