SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
649 900 €
(3 571 € / м²)
Распродаја
6+
1
182 м²
Rue de Mars, Reims

спаваћа соба6+
равно182 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé dans un bel immeuble au cœur du dynamique centre-ville de Reims, cet appartement spacieux de 182 m² conjugue à merveille charme intemporel de l'...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rue de Mars, Reims
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству