SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
389 000 €
(3 740 € / м²)
Распродаја
5
2+
104 м²
Rue de Mars, Reims

спаваћа соба5
равно104 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé au cœur du quartier paisible et verdoyant de Neufchâtel, cet appartement moderne de 104 m² vous offre un cadre de vie agréable, où le confort et...

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue de Mars, Reims
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству