SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
220 000 €
(3 492 € / м²)
Распродаја
3
1
63 м²
Rue Boieldieu, Quincy-sous-Sénart

спаваћа соба3
равно63 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Ce charmant appartement de 3 pièces, d'environ 63 m², vous accueille en rez-de-jardin d'une résidence récente à Quincy-sous-Sénart. Offrant une belle ...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Boieldieu, Quincy-sous-Sénart
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству