SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
529 000 €
(8 266 € / м²)
Распродаја
3
1
64 м²
Rue de la République, Puteaux

спаваћа соба3
равно64 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

L'agence l'Adresse immobilier vous présent ce superbe appartement trois pièces principales de 64m2 rue Jean Jaurès à Puteaux. Au huitième et dernier ...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue de la République, Puteaux
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Préférence SAS - l'Adresse Puteaux

Слични огласи

Слично у иностранству