SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
456 000 €
(6 162 € / м²)
Распродаја
3
1
74 м²
Carrughju Fred Scamaroni, Porto-Vecchio

спаваћа соба3
равно74 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

À seulement quelques pas du centre-ville de Porto-Vecchio, laissez-vous séduire par ce superbe appartement T3 qui réunit tous les critères d’un bien r...

Друго
Старост понуде: 53дана
Ажурирано: 37дана

Локалитети

Carrughju Fred Scamaroni, Porto-Vecchio
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

L'espace Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству