SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
561 750 €
(7 802 € / м²)
Распродаја
3
1
72 м²
Carrughju Fred Scamaroni, Porto-Vecchio

спаваћа соба3
равно72 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

This elegant 72.6 m² apartment in Porto-Vecchio offers a blend of modern convenience and serene living. Situated in a prime location, this property in...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 67дана
Ажурирано: 67дана

Локалитети

Carrughju Fred Scamaroni, Porto-Vecchio
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Service Laetimmo'

Слични огласи

Слично у иностранству