SUPA24
119 000 €
(2 052 € / м²)
Распродаја
3
1
58 м²
Rue Lamartine, Port-Vendres

спаваћа соба3
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Ahmed Ben Taleb vous propose: À vendre – Appartement T3 à Port-VendresUn appartement de type 3 d’une superficie de 58 m² à rénover. Situé...

Друго
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 52дана

Локалитети

Rue Lamartine, Port-Vendres
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству