SUPA24
408 000 €
(6 476 € / м²)
Распродаја
3
1
63 м²
Avenue du Général de Gaulle, Pornichet

спаваћа соба3
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Plages, commerces et gare à pieds,Programme neuf, Appartement exposé sud-est offrant : Pièce de vie, 2 chambres, Rangement, salle de bains, wc.Grande ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 494дана
Ажурирано: 494дана

Локалитети

Avenue du Général de Gaulle, Pornichet
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

4% IMMOBILIER PORNICHET - KERBINIOU

Слични огласи

Слично у иностранству