SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 560 000 €
(13 448 € / м²)
Распродаја
4
1
116 м²
Avenue du Général de Gaulle, Pornichet

спаваћа соба4
равно116 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

PORNICHET FACE MER Commerces, et gare à piedDans résidence de qualité, magnifique appartement face mer de 116 m² avec vue panoramique sur toute la bai...

Друго
Старост понуде: 51дана
Ажурирано: 26дана

Локалитети

Avenue du Général de Gaulle, Pornichet
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

4% IMMOBILIER PORNICHET - KERBINIOU

Слични огласи

Слично у иностранству