SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
198 500 €
(2 282 € / м²)
Распродаја
5
1
87 м²
Rue de la République, Pontarlier

спаваћа соба5
равно87 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

EXCLUSIVITE PONTARLIER PROCHE CENTRE VILLE APPARTEMENT 4 CHAMBRES, séjour salon cuisine ouverte équipée, buanderie, salle d'eau wc, grenier, loué actu...

Гас
Старост понуде: 490дана
Ажурирано: 490дана

Локалитети

Rue de la République, Pontarlier
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BERSOT IMMO - BERSOT - Pontarlier

Слични огласи

Слично у иностранству