SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
265 000 €
(2 070 € / м²)
Распродаја
5
1
128 м²
Rue de la République, Pontarlier

спаваћа соба5
равно128 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Sonia Chays vous propose: Appartement de charme- Pontarlier Centre - 3 Chambres - Lumineux Situé en plein cOEur de Pontarlier, ce superbe...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Rue de la République, Pontarlier
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству