SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
289 000 €
(4 250 € / м²)
Распродаја
3
1
68 м²
Rue des Barrières, Poissy

спаваћа соба3
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez ce magnifique duplex de 3 pièces d'environ 70 m², idéalement situé en rez-de-chaussée au sein d'une résidence récente et cossue de 2005, dan...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОдвојени тоалетДрвени подОтворени животни простор

Електрични
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rue des Barrières, Poissy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству