SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
274 000 €
(2 713 € / м²)
Распродаја
4
1
101 м²
Place des Roseaux, Poisat

спаваћа соба4
равно101 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Appartement 4 pièces de 101 m2 Poisat (38320)Venez vivre dans un château et profiter d’un cadre de vie unique, entre charme de l’ancien et environne...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 17дана

Локалитети

Place des Roseaux, Poisat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IMMOBILIERE VICTOR HUGO

Слични огласи

Слично у иностранству