SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
111 500 €
(1 253 € / м²)
Распродаја
4
1
89 м²
Rocade Sud, Perpignan

спаваћа соба4
равно89 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Perpignan Porte d'Espagne – Appartement T5 de 88 m² avec 4 chambres, balcon fermé, cave et double vitrage

Situé à Perpignan dans le secteur recherché...

Гас
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rocade Sud, Perpignan
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству