SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
80 000 €
(2 051 € / м²)
Распродаја
2
1
39 м²
Rue Paul Alavail, Perpignan

спаваћа соба2
равно39 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

iad France - Justine Manzella vous propose: Charmant Appartement de 2 Pièces avec Terrasse à PerpignanDès l'entrée, vous serez conquis par l'atmosphèr...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rue Paul Alavail, Perpignan
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству