Листа понуда
18
18
18
208 000 €
(1 944 € / м²)
Распродаја
4
1
107 м²
Rue Paul Alavail, Perpignan
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
107 м²
купатила
Преведи на Енглески
iad France - Alexia Bache vous propose: - PERPIGNAN QUARTIER LAS COBAS / CLOS BANET - APPARTEMENT DE 107 M² - 3 CHAMBRES - RÉNOVÉ - BALCONS FILANTS ET...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
19дана
Ажурирано:
3дана
Пријави оглас
Локалитети
Rue Paul Alavail, Perpignan
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.