SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
3 099 000 €
(13 712 € / м²)
Распродаја
4
1
226 м²
Rue de Rivoli, Paris

спаваћа соба4
равно226 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Paris 16th - Ideally located on the Trocadero in a luxury building with janitor, family and reception apartment on the 3rd floor with elevator.It comp...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue de Rivoli, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME HUNTS

Слични огласи

Слично у иностранству