SUPA24
3 340 000 €
(32 115 € / м²)
Распродаја
2
1
104 м²
Avenue Ferdousi, Paris

спаваћа соба2
равно104 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

On the third floor of a prestigious 24-hour concierge building, this beautiful apartment of approximately 105 m2 features a balcony of approximately 1...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue Ferdousi, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME HUNTS

Слични огласи

Слично у иностранству