SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
422 000 €
(10 048 € / м²)
Распродаја
2
1
42 м²
Rue de Thionville, Paris

спаваћа соба2
равно42 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Au cœur de Paris, ce charmant appartement de 41,51 m² se situe au 1er étage d'un immeuble bien entretenu des années 1925 avec ascenseur. Configuré en ...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue de Thionville, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству