SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
633 000 €
(8 329 € / м²)
Распродаја
3
1
76 м²
Rue Riblette, Paris

спаваћа соба3
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Kien Dung Tran vous propose: CHARMANT 3 PIÈCES AU CALME – PARIS 20ᵉDécouvrez ce bel appartement de 75,65 m², situé au rez-de-chaussée d’u...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue Riblette, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству