SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
595 000 €
(11 019 € / м²)
Распродаја
2
1
54 м²
Rue de la Roquette, Paris

спаваћа соба2
равно54 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Idéalement situé au cœur du 11ᵉ arrondissement de Paris, au 192 Boulevard Voltaire, cet appartement de 53,91 m² situé au 3ᵉ étage d'une résidence cons...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue de la Roquette, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству