Листа понуда
13
13
13
778 000 €
(10 237 € / м²)
Распродаја
4
1
76 м²
Rue de la Roquette, Paris
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
76 м²
купатила
Преведи на Енглески
Paris 11ème – Boulevard de Ménilmontant – À proximité immédiate des métros 2 et 3.
Au 1er étage d'un immeuble bien entretenu. Cet appartement familia...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
F - Веома неекономично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Гас
Прикажи све параметре
Старост понуде:
3дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Rue de la Roquette, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.