SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
165 000 €
(7 500 € / м²)
Распродаја
1
1
22 м²
Rue de Clignancourt, Paris

спаваћа соба1
равно22 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce charmant appartement d'une pièce situé au cœur du quartier animé de la Goutte-d'Or, dans le 18ème arrondissement de Paris. Ce studio bien...

Електрични
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue de Clignancourt, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Delambre Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству