SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
610 000 €
(10 000 € / м²)
Распродаја
3
1
61 м²
Avenue du Général Leclerc, Paris

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This 3-room apartment of 61.25m² in Alésia on the ground floor of a beautiful Haussmannian-type building includes an entrance, a double living room wi...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Avenue du Général Leclerc, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

La Place immobilier mobilier

Слични огласи

Слично у иностранству