SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
565 000 €
(11 771 € / м²)
Распродаја
3
1
48 м²
Rue Ordener, Paris

спаваћа соба3
равно48 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Stéphanie GOYER vous propose: Paris 18e - Abbesses - Coup de Coeur pour cet appartement de 3 pièces situé au 3e étage au coeur de la but...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue Ordener, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству