SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
369 000 €
(7 531 € / м²)
Распродаја
2
1
49 м²
Rue Ordener, Paris

спаваћа соба2
равно49 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Au cœur de Paris 18e, dans une résidence sécurisée de 1969, cet appartement de 3 pièces de 49 m² se situe au 5ème étage avec ascenseur.

Гас
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rue Ordener, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству