SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
730 000 €
(14 600 € / м²)
Распродаја
3
1
50 м²
Rue de la Roquette, Paris

спаваћа соба3
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez ce charmant duplex de 3 pièces de 50 m² Carrez (65 m² au sol), niché au dernier étage d'un immeuble ancien bien entretenu, construit en 1881...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Rue de la Roquette, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству