SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
420 000 €
(8 936 € / м²)
Распродаја
3
1
47 м²
Rue Ordener, Paris

спаваћа соба3
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A deux pas de l'église St Bernard, au sein d'un bel immeuble en pierre de taille, cet appartement 3 pièces de 47 m2 niché 4ème étage. Il offre deux ch...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue Ordener, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству