SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
730 000 €
(7 604 € / м²)
Распродаја
5
1
96 м²
Rue Ordener, Paris

спаваћа соба5
равно96 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Paris 10ème à la limite du 18ème et du 9ème, au pied du métro Barbès-Rochechouart, appartement de 4 pièces de 86 m2 niché au 6ème étage sans ascenseur...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Ordener, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству