SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
735 000 €
(8 077 € / м²)
Распродаја
5
1
91 м²
Rue de la Croix Nivert, Paris

спаваћа соба5
равно91 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Au cœur du dynamique 15e arrondissement de Paris, découvrez cet appartement exceptionnel de 91,53 m² Carrez, situé au 17e étage d'une tour soigneuseme...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue de la Croix Nivert, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству