SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
530 000 €
(13 250 € / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Rue Pastourelle, Paris

спаваћа соба2
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Niché au cœur du Marais, cet élégant appartement de 40 m² vous séduira par son confort et sa luminosité. Situé au rez-de-chaussée d'un immeuble modern...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Pastourelle, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству