SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
695 000 €
(11 210 € / м²)
Распродаја
3
1
62 м²
Rue Ordener, Paris

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce splendide appartement de 3 pièces, d'une surface de 62 m², offrant un cadre de vie paisible et raffiné au cœur de Paris. Situé au 2e étag...

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue Ordener, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству