SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 195 000 €
(5 107 € / м²)
Распродаја
6+
1
234 м²
Rue Riblette, Paris

спаваћа соба6+
равно234 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Zefir vous propose à la vente cet appartement familial au charme atypique, situé dans le 20ème arrondissement de Paris. Le bien est anciennement une i...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Riblette, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству