SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
529 500 €
(11 031 € / м²)
Распродаја
3
1
48 м²
Rue de la Roquette, Paris

спаваћа соба3
равно48 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce ravissant appartement de 48 m² situé au 3ème étage d'un charmant immeuble ancien. Ce bien traversant et calme, baigné de lumière, vous sé...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue de la Roquette, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству