SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
612 000 €
(10 033 € / м²)
Распродаја
3
1
61 м²
Rue Albert Bayet, Paris

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez cet appartement lumineux de 61 m² niché au 7e étage d'un immeuble bien entretenu datant de 1958, en plein cœur du dynamique 13e arrondisseme...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Albert Bayet, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству